Koszyk 0
0.00 zł
Hamaki Hamaki z drążkiem Fotele hamakowe Fotele wellness Stojaki Akcesoria Poduszki Zestawy
» »

Hamak dwuosobowy TRADITIONAL XXL

Produkt ten został stworzony w 100% w warunkach ekologicznych i poprawnych społecznie. Materiał jest wykonany z naturalnie barwionej bawełny. Ta bio-bawełna jest wynikiem naukowego projektu państwowej firmy EMBRAPA w Brazylii. Tkaniny są tkane i wykańczane w małej spółdzielni kultywującej tradycyjne rzemiosło. W całym procesie produkcyjnym nie stosowano żadnych substancji chemicznych.
Wybierz kolor:
542.00 zł
Symbol25516
Ilość + -

  Udostępnij
 Dodaj do ulubionych
WYSYŁKA

Dostawa gratis od 200 zł

GWARANCJA NAJLEPSZYCH CEN

Najlepszy wybór dla wysokiej jakości w dobrej cenie.

PRZESYŁKA

Wysyłamy do ponad 100 krajów na całym świecie za pośrednictwem szybkich i niezawodnych partnerów dostaw.

Dwuosobowy hamak Jobek Traditional XXL został przetestowany i zatwierdzony przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).
Produkt wyprodukowany w Brazylii.

Najbardziej naturalny sposób relaksu: kolorowo uprawiana bawełna!

Ekologia i zrównoważony rozwój - dwa ważne czynniki w asortymencie firmy Jobek. Barwnie uprawiana bawełna? Tak, bezpośrednio z krzewów, bez chemikaliów, uprawiana metodami ekologicznymi! Kolorowa bawełna istnieje już od ponad 5000 lat. Jednak proces industrializacji z ostatnich 100 lat wyparł ten unikalny produkt naturalny. Nasi partnerzy zgodzili się na oryginalne i najbardziej naturalne barwy: słońce, deszcz i powietrze. Brazylijska spółdzielnia zarządza uprawą, zbiorem, przetwarzaniem i produkcją barwnie uprawianej bawełny według starożytnej tradycji dla 100% naturalnego relaksu. Produkty są certyfikowane zgodnie ze znanymi na całym świecie standardami IFOAM (Międzynarodowa Federacja Ruchu Rolnictwa Ekologicznego) i odpowiada jakości kbA (certyfikowana bawełna organiczna z kontrolowanych upraw). Jako jeden z niewielu ogólnoświatowych projektów bawełnianych, w których bawełna uprawiana jest w kolorowy sposób ekologicznie, firma Jobek oferuje swoim klientom wyjątkowy naturalny produkt.


Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria.

Specyfikacja techniczna:

wymiary materiału [cm]: 220x160
długość całkowita [cm]: 380
dopuszczalne obciążenie [kg]: 160

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

DODAJ OPINIĘ